Przedszkole Bavi mieści się w nowo wybudowanym budynku przy ul. Pęcickiej 10 w Pęcicach, w gminie Michałowice, przy drodze łączącej Pruszków, Komorów, Granicę i Pęcice Małe z Warszawą, w sąsiedztwie zespołu przyrodniczo-krajobrazowego Stawów Pęcickich. Na działce o pow. 10 tys. m2 powstał nowoczesny budynek przedszkolny o pow. 600 m2, z dużym terenem rekreacyjno-sportowym z placem zabaw, boiskiem, kortami tenisowymi i mini farmą.

Przedszkole dysponuje 5 dużymi salami do zajęć dydaktyczno-sportowych, z łazienkami, jadalnią oraz własnym profesjonalnym zapleczem kuchennym.

Jesteśmy zwolennikami tego, aby od najmłodszych lat kształtować u dzieci poczucie estetyki i stylu. Całość inwestycji została zaprojektowana przez profesjonalnych architektów, w taki sposób by zarówno wnętrza, jak i teren wokół stanowiły bezpieczną i przyjazną przestrzeń do zabawy i nauki, aby dzieci miały optymalne warunki rozwoju emocjonalnego, społecznego, poznawczego, estetycznego i fizycznego.

Wyposażenie przedszkola i terenu wokół to bezpieczne, najwyższej jakości meble, zabawki, sprzęt i pomoce dydaktyczne, posiadające certyfikaty zgodne z wymogami i standardami europejskimi.

Główną formą aktywności dziecka w wieku przedszkolnym jest zabawa, dlatego też w naszym przedszkolu edukacja odbywa się poprzez zabawę.  Opracowaliśmy specjalny program dydaktyczno-wychowawczy Przedszkola Bavi, który gwarantuje radosne przeżywanie dzieciństwa, ciekawe spędzanie czasu, wysoki poziom nauczania dzieci w języku polskim i angielskim oraz najlepsze przygotowanie do dalszej nauki szkolnej.

PROGRAM DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZY PRZEDSZKOLA

  • „Od przedszkolaka do pierwszaka” – program wychowania przedszkolnego,
  • „Glottodydaktyka” – prof. B. Rocławskiego
  • „Dziecięca matematyka” – prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej i E. Zielińskiej
  • „Program nauczania języka angielskiego w przedszkolu” – Wydawnictwa Pearson
  • „Logodydaktyka” – program wychowawczy wg koncepcji Iwony Majewskiej-Opiełki
  • „Więcej ruchu dla maluchów” – program aktywności ruchowej
  • „Tenis w przedszkolu” – w ramach programu TENIS 10
  • „Mamo, Tato – Jestem Przedszkolakiem” – Własny Program Adaptacyjny
Call Now ButtonBavi